sobota, 6 października 2018

Konto Socjalne dla świadczeń rządowych. Konto, którego nie zajmuje komornik.



Właśnie o tzw. koncie socjalnym, czyli „koncie antykomorniczym„! Czym się charakteryzuje konto socjalne? Między kontem socjalnym a zwykłym rachunkiem bankowym nie ma teraz specjalnych różnic. Z aktem tej jednej, dla nas bardzo ważnej: na konto socjalne wpływają jedynie środki znajdowane w ramach świadczeń socjalnych…


Konto Bez Komornika

Mówi zatem do jasnego wniosku, że konto socjalne jest „uodpornione” na komornika! A przynajmniej… po spełnieniu odpowiednich kroków. Jednak po kolei.


Jeśli pobierasz świadczenia społeczne a potrzebujesz założyć konto socjalne, w obecnym produkcie znajdziesz również całkiem długą listę banków, które udostępniają taką okazja.


Najpierw jednak opiszę Ci punkt kont socjalnych nieco szerzej.

Konto socjalne – gdzie założyć?

Samo jest trwałe – chodzi tutaj o banki znane, cieszące się dobrą jakością i średnią dostępnością.


Zakładając konto socjalne w którymś spośród nich, nie musisz więc martwić się o ograniczenia w obszarze dojazdu do bankomatów czy placówek.

To na pewno świetna wiadomość, jednak gdy to się w ogóle stało, iż w ofertach tak dużo banków znajdujemy produkty dedykowane „socjalowi”?


Konto socjalne jako reakcję na problem

Sam termin „konto socjalne” pojawił się w treści bankowej niemal prosto z zastosowaniem w mieszkanie programu 500 +. „Zawdzięczamy to” niemal komornikom, jacy w wszelkiej Polsce zgodnym chórem skończyli się wówczas na środki z ostatniego dawania.

Konto Socjalne - GDZIE ZAŁOŻYĆ ?

Nie potrzeba było sporo czasu, by rząd podjął uchwałę o próbie powstrzymania tej lawiny – tak tak powstał koncept konta socjalnego.

ZAŁÓŻ KONTO SOCJALNE JUŻ TERAZ - WYBIERZ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE: http://najlepszebankowe.pl/konto-bez-komornika/konto-socjalne/

1 komentarz:

  1. jakoś nie specjalnie się tymi rzeczami interesowałam więc nie wiem o co w tym chodzi. Ja ostatnim czasem czytałam na blogu https://www.cashbill.pl/blog/platnosci-online/roznice-miedzy-mala-instytucja-platnicza-a-krajowa-instytucja-platnicza/ że takie dwie instytucje finansowe to są całkiem inne twory.

    OdpowiedzUsuń